معرفی برند ساعت تروساردی (Trussardi)

درباره برند تروساردی

تروساردی یکی از خلاق‌ترین و پیشرفته‌ترین برندهای ساعت‌ ایتالیایی در جهان است. این برند توسط دانته تروساردی در سال ۱۹۱۱ میلادی تاسیس شد. اما این برند علاوه بر محصولات درخشان به واسطه‌ی زندگی پرفراز و نشیبش در بازارهای جهانی نیز شهرت بسیاری به‌هم زده است. در دهه شصت و هفتاد میلادی، برادرزاده ی دانته تروساردی، مدیریت این برند تجاری ایتالیایی را گرفت. او این برند را به یکی از معروف ترین تولیدکنندگان کالاهای صادراتی از ایتالیا به سراسر جهان تبدیل کرد. در آن زمان این برند ایتالیایی به یک شیوه زندگی تبدیل شد. تروساردی با توجه به سلیقه و ظرافت سنتی خود، تک تک جنبه های زندگی روزمره را مورد هدف قرار داد.

برای خرید ساعت‌های مچی تروساردی روی کلمه خرید ساعت تروساردی کلیک کنید. اگر اطلاعات بیشتری درباره این برند‌ می‌خواهید ادامه مطلب را از دست ندهید.!!

بیوگرافی دانته تروساردی

در سال ١٩١١ میلادی این برند ابتدا کار خود را با تولید دستکش‌های چرم آغاز کرد. چند سال بعد از مواد خام با کیفیت بالا استفاده کرد. با این پیشرفت تکنیکی در تولید به یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدی در بازار بین المللی تبدیل شد. دستکش‌های تولیدی این برند بعدا به دستکش‌های لوکس و رسمی خانواده سلطنتی انگلستان بدل شد.
او به‌خوبی می‌دانست که برای تکثیر فرهنگ ایتالیایی به نرمی و سرسختی چرم باید پناه ببرد تا با ساخت محصولات دست‌سازی که همه از هویت ایتالیایی بهره برده بودند فرهنگ کشورش را به سراسر جهان سرایت دهد.

دانته تروساردی، جنگ جهانی دوم

تروساردی جاه‌طلب‌تر از آن بود که به ساخت دستکش‌های چرمی رضایت دهد. او خیلی زود خط تولید پوشاکش را گسترش داد و به ساخت دیگر انواع پوشاک روی آورد.
در جریان جنگ جهانی دوم تروساردی محصولات خود را به ارتش ایتالیا می‌فروخت تا زمانی که به دست نیروهای متفقین افتاد.
این برند در اواخر دهه شصت میلادی به دلیل بحران اقتصادی با رکود مواجه شد. بحران اقتصادی در کمپانی چرخ‌های تولید را کندتر کرد و از کیفیت کالاهای این برند کاست و همین زمینه را برای ایجاد تغییرات در این برند فراهم کرد.

تغییر بزرگ برند تروساردی در دهه۷۰ میلادی

پس از تجربه رکود به‌دلیل بحران اقتصادی، موسس این برند در سال ۱۹۷۰ در یک سانحه شکار کشته شد. پس از او، نیکولا تروساردی برادرزاده وی مدیریت کمپانی را بر عهده گرفت. در سال ۱۹۷۳، لوگو این برند مشخص شد که نماد سگ تازی است. این نماد برای شناسایی تمام محصولات این خانه مد ایتالیایی به تصویب رسید که نشانه چابکی و پویایی است.
لوگو برند تروساردی (Trussardi) یادآور سبک نوآورانه و خلاقانه آن است و همواره نشان از ظرافت و پیچیدگی محصولات ساخته شده این برند و تولیدات داخلی ایتالیا، در سراسر جهان است. این برند شروع به تولید کیف، چمدان‌ها و کالاهای چرمی کوچک کرد. با کمک یک کارشناس متخصص فنی، رو‌ش‌های جدید و پیشرفته‌ای را برای درمان و پالایش چرم مورد مطالعه قرار دادند و به تولید چرم بسیار نرم‌تری دست یافتند.

آغاز دوران تازه در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی

تغییرات بزرگ در کمپانی در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ بازار پوشاک و مد را تحت تاثیر قرار داد و به تولید عطرها پرداخت. دو سال بعد تولید لباس‌های زنانه و مردانه را مدنظر قرار داد. اما تروساردی به تولید در زمینه‌ی پوشاک و عطر محدود نماند و خیلی زود بازار محصولات ورزشی و طرح‌های هواپیماهای خصوصی و ساعت‌ مچی تروساردی را هدف قرار داد.

 

 ساعت‌های تروساردی

تروساردی به برندی با کیفیت و درخشان و اصیل شهرت دارد. برندی که بیش از هر کمپانی مرتبط دیگری توانست فرهنگ ایتالیایی را در جهان گسترش دهد. برند تروساردی در ایران نیز چهره‌ای شناخته شده دارد. این برند به واسطه‌ی تنوع محصولات و طرح‌هایش، به خصوص در ارائه‌ی انواع ساعت‌ها، همه‌ی اقشار خریداران را هدف قرار می‌دهد . او می‌کوشد همچنان در خاورمیانه نقشی پر رنگ ایفا کند.

اگر به دنبال خرید ساعت مچی ایتالیایی هستید و یا اگر به دنبال انواع ساعت مچی در ایران هستید رو کلمه خرید ساعت مچی کلیک کنید.

۱ از ۵ - ( ۱ امتیاز )
نوشته ایجاد شد 85

6 دیدگاه در “معرفی برند ساعت تروساردی (Trussardi)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا