لوکس ترین و گران ترین برند های ساعت مچی در دنیا

در جوامع امروزی  ساعت های مچی یکی از مهم ترین اکسسوری ها به شمار می روند. تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که گرانترین و لوکس ترین ساعت های مچی دنیا کدام اند؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا ۱۵ تا از لوکس ترین ساعت های مچی در حهان را به شما معرفی کنیم.

ساعت رولکس

ااگر یک مارک ساعت وجود داشته باشد که همه آن را به عنوان لوکس ترین ساعت مچی بشناسند، آن رولکس است. نام رولکس نمادی برای قدرت به شمار می رود. استفاده از رولکس فراتر از به دست کردن ساعت است. دلایل خوبی وجود دارد که چرا مردم علی رغم تسلط اپل واچ بر صنعت جهانی، همچنان ساعتهای رولکس را خریداری می کنند. ساعتهای رولکس در بدترین شرایط و مکان ها نیز مقاومت و کارایی خود را ثابت کرده اند: بالای قله های مرتفع کوه، اعماق اقیانوس ها و ….

این امر ثابت می کند که رولکس فقط یک اکسسوری برای مد نیست. این برند به خاطر تعهد خود به کیفیت و بهبود مستمر جنس های تولیدی به خود افتخار می کند. در دنیای مصرف گرایی در بازاری انبوه و مد یکبار مصرف، رولکس برندی است که تضمین می کند طراحی های آن مادام العمر باشد. در واقع ساعت های رولکس می توانند در طول زمان از نظر ارزش بسیار بالا باشند. فقط به لیست گرانترین ساعت های رولکس و تاریخچه پشت هر مدل نگاه کنید تا ببینید برند های ساعت سوئیسی چقدر می توانند سرمایه گذاری خوبی باشند.

ساعت پاتک فیلیپ

یکی دیگر از لوکس ترین ساعت های مچی پاتک فیلیپ است. کشور سوئیس آنچنان در تولید ساعت های لوکس موفق بوده است که امروزه سوئیس را به عنوان واژه ای مترادف برای ساعت های لوکس می شناسند. پاتک فیلیپ در حال حاضر تنها تولید کننده خانوادگی مستقل ساعت درسوئیس است، این شرکت در سال ۱۸۳۹ تاسیس شده است. از آن زمان در دست خانواده استرن باقی مانده است. این تداوم مالکیت به پاتک فیلیپ اجازه می دهد تا هویت منحصر به فرد خود را حفظ کند. این برند آزادی خود در طراحی را بسیار مهم می داند و به هیچ عنوان نمی گذارد به این آزادی خدشه ای وارد شود. ملکه ی انگلستان نیز از این برند استفاده می کند.

ساعت امگا

در لیست لوکس ترین ساعت های مچی، ساعت امگا اولین ساعت از زیر مجموعه های گروه سواچ است. امگا حدود ۱۸۰ سال است که ساعت های خود را تولید و به بازار عرضه می کند. ساعتهای امگا به علت اصالت کم نظیر خود بیشتر توسط کلکسیونر ها خریداری می شوند. علت شهرت و موفقیت هرچه بیشتر ساعت های امگا کیفیت کم نظیر آنها است. ساعتهای امگا در فضا، اعماق اقیانوسها و بیایان های گرم مورد آزمایش قرار گرفته اند و از تمامی این آزمایشات سر بلند بیرون آمده اند. به طور خلاصه، تصادفی نیست که امگا از نظر عظمت و زیبایی کاملا یونانی است.

ساعت بلانپین

بلانپین یکی از زیر مجموعه های گروه سواچ است که با رشد زیاد خود در قرن نوزدهم دستخوش تحولات گستره شد. بلانپین به خاطر طرح های مینیمالیستی و همچنین قطعات ظریف محبوبیت و شهرت زیادی دارد.

ساعت شوپارد

شوپارد نه تنها به دلیل ساعت های منحصر به فرد، بلکه به دلیل جواهرات منحصر به فرد معروف است. این شرکت در ۱۸۶۰ توسط لوییس شوپارد ساعت ساز سوئیسی تاسیس شد. و به خاطر ظاهر کلاسیک ساعت های خود و استفاده از جواهرات معروف است. شوپارد از لحاظ تکنولوژی های صنعتگری کاملا اثبات شده است. این شرکت به علت طراحی های پیچیده اش به یک برند لوکس در سرتاسر جهان تبدیل شده است.

 ساعت شافهازن(IWC)

شافهازن در سال ۱۸۶۸ تاسیس شد و درساخت ساعت های مدرن و پیشرفته ی سوئیسی مشهور است. ساعت های تولید این شرکت تلفیقی از مهندسی دقیق و طراحی منحصر به فرد هستند و ساعت های آن به ظاهر کلاسیک واستفاده از بهترین مواد اولیه مشهور هستند. شاید برایتان جالب باشد که این برند به شدت طرفدار محیط زیست است و جزء معدود برند هایی است که به چالش های زیست محیطی پاسخ می دهد و در پروژه هایی که برای تولید مواد اولیه ی برتر هستند که به محیط زیست آسیب نرساند شرکت می کند.

ساعت اولیسه ناردین

ساعت های اولیسه ناردین از زمان تاسیس این شرکت به صورت مستمر تولید شده اند. این شرکت هیچ گونه توقف تولیدی نداشته است. اولیسه ناردین در تولید ساعت های مچی، ابزار نوشتاری و لوازم جانبی و مواد اولیه استفاده شده در این محصولات از نظر ظاهری متمایز است. به عنوان مثال این شرکت به علت استفاده از چرمهای رنگی معروف است. همچنین این شرکت معروفیت زیادی در ساخت ساعت های دست ساز با کیفیت دارد.

ساعت جاگرلکولتر

جاگر لکولتر تولید کننده ی ساعت هایی است که دارای ظاهری با جزئیات منحصر به فرد و پیچیده هستند. از سال ۱۸۳۳ عناصر کلاسیک موجود در ساعت های این شرکت جذابیت زیادی برای مصرف کنندگان دارد. زیرا می توان آنها را بارها و بارها پوشید.

ساعت پانرای

دفتر مرکزی این شرکت در سال ۱۸۶۰ در فلورانس ایتالیا تاسیس شد. این دفتر در میلان ایتالیا واقع شده است. این شرکت ایتالیایی با داشتن سبکی جسورانه مشتری های بین المللی پیدا کرده است.

ساعت هابلوت

هابلوت نسبت به بسیاری دیگر از برند های تولید ساعت قدمت کمتری دارد. اما این برند به هیچ وجه از تأثیرگذاری کمتری برخوردار نیست. در واقع از ابتدای سال ۱۹۸۰، شهرت هابلوت بیشتر و بیشتر شده و به یکی از معتبرترین نام ها در صنعت تبدیل شده است. به نظز می رسد این برند با در دست داشتن مجموعه ای از جوایز به محبوبیت خود تا سال های سال ادامه خواهد داد.

ساعت مونتبلان

مونتبلان شاید بیشتر به خاطر قلم های نوری معروف باشد. اما این برند ساعت های لوکس استثنایی را نیز تولید می کند. ساعت های این برند با دست تولید شده اند و سبکی سنتی دارند.

ولی به اندازه ی ساعت های مدرن، شیک و کاربردی بوده و مورد اسقبال قرار گرفته اند. این شرکت علاوه بر ساعت های مچی سنتی و دست ساز ساعت های مدرن هوشمند نیز تولید می کند.

ساعت لویی موینت

لوئیز موینت مخترع کرونوگراف است.لوئی نه تنها صنعتگر ساعت بود بلکه یک طالع بین، مجسمه ساز و نقاش بود. لویی مونت به خاطر استفتده از مواد عجیب و غریب و طراحی متفکرانه که در هیچ برند دیگری نمی توانید پیدا کنید محبوبیت بین المللی دارد.

 ساعت برایتلینگ

این شرکت که در سال ۱۸۸۴ تاسیس شده است. به علت عمر طولانی ساعت ها و طزاحی دقیق اش معروف است. بریتلینگ نخستین ساعت خود را در دهه ی ۹۰ برای خلبانان ساخت. اکنون نیز برخی از طراحی هایش را با الهام از هواپیماها و به خصوص جنگنده های نظامی انجام می دهد. همچنین این شرکت ساعت هایی را مخصوص غواصان تولید می کند. که درکیفیت بی مانند هستند.

ساعت کارتیه

برند کارتیه در سال ۱۸۴۷ در پاریس فرانسه تاسیس شده است. کارتیه بدون شک یکی از شاخص ترین مارک های ساعت و جواهرات در سطح جهان است، کارتیه شهرت خود را به وسیله ی صنعت تبلیغات و با استفاده از مشاهیر و سلبریتی ها به عنوان چهره های تبلیغاتی به دست آورد. ساعت های مشهور این برند تمایزی برجسته و کلاسیک را به نمایش می گذارند. ساعت های این برند لوکس که با طراحی پیشرفته و اعداد معمولی رومی ارائه می شوند، برای بسیاری شرط بندی ای مطمئن است و ارزش سر و صدا دارد.

 

ساعت سیکو

سیکو به مشتریان خود ساعتی بی نظیر و کمیاب را ارائه می دهد: یک ساعت لوکس با کیفیت عالی و پایین ترین قیمت ممکن. سیکو بخاطر ارائه ساعت های منحصر به فرد معروف است. سیکو جنسهای بی نظیر خود را با قیمتی ارائه می دهد که برای همگان در دسترس است. سیکو همچنین اولین مارک ژاپنی در لیست ما است. این شرکت در سال ۱۸۸۱ در توکیو تاسیس شد و ساعت های خود را هم برای مرداتن و هم برای زنان تولید می کند، سیکو اما بیشتر به علت تولید ساعت های غواصی معروف است و بهترین ساعت های غواصی موجود در بازار امروز عرضه می کند. سیکو همچنین در تولید ساعت های کوارتز پیشتاز بود و اولین شرکتی است که ساعت کوارتز سیکو کوارتز آسترون را به بازار عرضه کرد. سیکو کوارتز  اولین ساعت خورشیدی بود که به فناوری جی پی اس مجهز شد.

برای خرید ساعت سیکو اینجا کلیک کنید.

منبع

LUXEDIGITAL

۲ از ۵ - ( ۱ امتیاز )
نوشته ایجاد شد 15

2 دیدگاه در “لوکس ترین و گران ترین برند های ساعت مچی در دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا