یکی بخر دو تا ببر

ساعت سیکو

ژاپنی‌ها یکی از ستاره‌های درخشان آسمان صنعت ساعت‌اند؛ شاهد این ادعا نیز برند کارکشته سیکو است که بیش از یک قرن قدمت دارد. شرکتی که به همت یک جوان 22 ساله پایه‌گذاری شد و تا امروز هنوز بی‌رقیب به فعالیت‌هایش در این صنعت ادامه می‌دهد.

انواع ساعت‌ها، جواهرات، محصولات نوری و الکترونیکی تنها بخشی از خطوط تولید سیکو را نمایندگی می‌کنند. از جمله آن‌ها کالکشن پریمیر سیکو است؛ ساعت‌هایی که نیرو محرکه آنان اغلب از خورشید تامین و باتری‌اش با انرژی نور شارژ می‌شود.

ساعت گراند سیکو یکی از کم‌نظیرترین کرونوگراف‌های جهان را دارد. کالکشن گراند در طراحی با ساعت سیکو استرون برابری می‌کند و بدنه آن از تیتانیوم و سرامیک ساخته شده است اما سلفش، سیکو استرون در سینک شدن با زمان محلی بی‌رقیب است!

سیکو در لغت به معنای «نفیس» است؛ چه عنوان خوبی برای وصف آن‌چه که از محصولات سیکو سراغ داریم. از همین روست که سیکو جایگاهی برجسته در میان سوپراستارها و حضوری فعال در حوزه مسابقات بین‌المللی ورزشی برای خود به هم زده است.

علی‌رغم پرستیژ و شخصیتی که سیکو در عمر صد و اندی ساله خود برای هوادارانش به ارمغان می‌آورد، کارکرد درخشان محصولاتش می‌تواند هر کس را برای خرید آن ساعت‌ها مجاب کند. این برند در ساخت و طراحی اولین ساعت دیجیتال کوارتز دست داشت و ساعت‌های تلویزیونی‌اش بازار زمانه خود را تکان داد. سیکو نماد پیش‌رو و پیش‌گام بودن در صنعت ساعت است و در صد سال گذشته همواره لذت اولین بودن را به مخاطبانش هدیه داده است.

چرا باید ساعت سیکو بخریم؟

ساعت‌های سیکو بازه گسترده و متنوعی از ساختارها را در بر می‌گیرد؛ از کوارتز تا اسپرینگ درایو از مدرن‌ترین آی‌سی‌ها تا قطعات نیمه رسانا. فناوری رانش فنری که تا دیروز آن را تنها در کالکشن‌های گراند سیکو و کرودور می‌شد سراغ گرفت، امروزه در دیگر کالکشن‌ها نیز به چشم می‌آید.

در کنار کاسیو و چند برند ژاپنی دیگر، سیکو، یکی از برجسته‌ترین برندهایی است که پا به بای رقبای آمریکایی در طراحی و تولید ساعت‌های مچی پیش می‌رود.

به کالکشن پرسیج سیکو نگاهی بیندازید؛ این یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های سیکوست. با وجود این اگر ساعت مچی اسپرت را دوست دارید، باید در کالکشن پراس پکس سیکو به دنبال ساعت محبوب‌تان بگرید.

ساعت‌‍های آنالوگ سیکو با موتور کوارتز کار می‌کنند، اغلب به امکاناتی همچون تاچی‌متر، تاریخ‌شمار و کرنوگراف مجهز‌اند و از قابلیت نمایش 24 ساعت بهره می‌برند. این دسته از محصولات سیکو در طراحی و چیدمان تقریبا تمام سلیقه‌ها را پشتیبانی می‌کنند؛ شیفته صفحات مینیاتوری هستید و یا دل در گرو طرح‌های مینی‌مال دارید؟ بندهای چرمی را می‌پسندید و یا از هواخواهان بندهای استیل‌اید؟ به دنبال ساعتی با کارکرد روزمره می‌گردید و یا خودتان را برای جمع‌های رسمی‌تر محیا می‌سازید؟ در هر صورت، سیکو، به واسطه تنوع گسترده محصولاتش شما را دست ‌پر راهیِ جریان عادی زندگی می‌کند.

ساعت مچی سیکو | فروشگاه اینترنتی تیک تاک گالری
بیشتر بخوانید ...

محصول با موفقیت به سبد خرید شما افزوده شد.

سیکو