معرفی برند ساعت اسکادا (Escada)

مارگارت وارد حرفه مدلینگ شد و با کوله باری از تجربیات در زمینه طراحی لباس با ولفگانگ لی که در  این زمینه تجربیات ارزنده‌ای داشت ازدواج کرد و فعالیتشان را از طراحی پوشاک باشکوه زنانه آغاز کردند. پوشاکی که سال‌ها بعد بر تن بسیاری از بزرگان عرصه سیاست و ستاره‌های دنیای هنر نشست و تصویر تازه‌ای از زیبایی را به جهان مخابره کرد. مارگارت و ولفگانگ لی اما به همین بسنده نکردند و دایره محصولاتشان را به عطرهای خوش‌رایحه گل و میوه و اکسسوری‌هایی همچون عینک‌های آفتابی و ساعت‌‌های لوکس گسترش دادند.

 

اسکادا برندی محبوب در بین افراد مشهور

برند اسکادا جایی پر و پا قرص در میان ستارگان هالیوودی دارد؛ از آنجلینا جولی و آنتونیا کلارک تا پاتریشیا آرکوئت و هلن میرن از جمله هنرمندان برجسته‌ای هستند که لباس‌های شیک و مجلسی‌شان را به دست طراحان کاربلد اسکادا سپردند. لباس‌های که به طراحی های رنگارنگ و منحصر به فردشان شهرت دارند و از خانم‌های خوش‌پوش و شیک دلبری می‌کنند.

اما برند اسکادا تنها در میان هنرپیشگان سینما شهره نیست. بسیاری از بلندپایگان سیاسی نیز به آن روی خوش نشان می‌دهند. شاهزاده سوئد، پرنسس ویکتوریا، چه در عروسی سلطنتی موناکو و چه در جشن ازدواج پرنسسِ یونان از محصولات اسکادا بهره برد.

ساعت‌های اسکادا نیز مانند دیگر محصولات از هویت لوکس و شیکِ این برند بهره می‌برند. کم‌تر کسی است که شیفته ساعت‌های آلمانی باشد، ساعت‌های ساختِ سوییس را ارج بگذارد و ظرافت را از مولفه‌های اصلی سر و شکل ساعت بپندارد اما چشم از اسکادا بردارد. اسکادا کیفیت، زیبایی  و ظرافت را یک‌جا با هم عرضه می‌کند.

 

 

ویژگیهای ساعت مچی برند اسکادا

از جمله ساعت‌های برجسته اسکادا ساعت‌های کالکشن مادلن است. این خانواده از ساعت‌های اسکادا موتور کوارتز، بندهایی از جنس استیل ضدزنگ با ترکیب رنگ رزگلد و نقره‌ای و شمارشگرهایی رومی دارند.
ساعت‌های خانواده مادلن از ظریف‌ترین ساعت‌ها تا درشت‌ترین آن‌ها مکملی مناسب برای سبک‌های پوشش رسمی و مجلسی است و وسعت ظرافت در قاب و در بند به چشم می‌خورد.
ساعت‌های اسکادا در کالکشن ونسا، نیز پشتیبان سلیقه‌های متفاوت‌ است. این ساعت‌ها هم همچون باقی ساعت‌های آنالوگِ اسکادا از موتورِ کوارتزِ ساخت سوییس سود می‌برند اما در ظاهر سبک‌های گوناگون پوشش را در بر می‌گیرند.

اسکادا علاوه بر حضور پر رنگش در آلمان، در آمریکا، کشورهای اروپایی و آسیایی نیز حضور پر رنگی دارد و همچنان به زندگی تجاری‌اش ادامه می‌دهد.

برند اسکادا

امتیاز دهید
نوشته ایجاد شد 85

3 دیدگاه در “معرفی برند ساعت اسکادا (Escada)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا