روز پرستار ۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟

پرستاران زیر بنای عرصه پزشکی هستند و روز ملی پرستار زمانی است برای ارج نهادن به فداکاری آنها در خدمت به بیماران و جوامع. پرستاران همیشه پایه و اساس حیاتی سیستم مراقبت های بهداشتی بوده اند و همیشه خواهند بود. روز ملی پرستاران، همیشه در ۶ می جشن گرفته میشود. در این روز به مناسبت بزرگداشت زحمات پرستاران به آنها هدایایی اهدا میشود. روز پرستار ۱۴۰۲ در ایران در روز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ است. اگر در نزدیکان شما فرد پرستاری وجود دارد، اما نمیدانید که به او چه هدیه ای به پاس قدردانی اززحمات شبانه روزی او بدهید، با این مقاله همراه باشید.

روز پرستار چه روزی است؟

هفته ملی پرستاران هر سال از ۶ می آغاز میشود و در ۱۲ می، روز تولد فلورانس نایتینگل به پایان میرسد. از سال ۱۹۹۸، ۸ می به عنوان روز ملی پرستار-دانشجو معرفی شد که هر ساله جشن گرفته میشود. همچنین از سال ۲۰۰۳ روز ملی پرستار-مدرسه در چهارشنبه هفته ملی پرستاران جشن گرفته میشود. حرفه پرستاری از سال ۱۸۹۶ توسط انجمن پرستاران آمریکا، حمایت و ترویج شده است. اما فلورانس نایتینگل که به مناسبت تولید او چنین روزی جشن گرفته میشود چه کسی بود؟ فلورانس نایتینگل یک اصلاح گر اجتماعی و آماردان انگلیسی و بنیانگذار پرستاری مدرن بود. نایتینگل زمانی به شهرت رسید که به عنوان مدیر پرستاران آموزش دیده توسط او در طول جنگ کریمه خدمت میکرد و در آنجا مراقبت از سربازان مجروح را سازماندهی میکرد. او به پرستاری شهرت مطلوبی بخشید و به نماد فرهنگ ویکتوریایی تبدیل شد.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟

در سال ۱۸۶۰، نایتینگل با تاسیس دانشکده پرستاری خود در بیمارستان سنت توماس لندن، پایه و اساس پرستاری حرفه ای را پایه گذاری کرد. این اولین مدرسه سکولار پرستاری جهان بود که اکنون بخشی از کینگز کالج لندن است. به منظور قدردانی از پیشگام بودن او در صنعت پرستاری، مدال فلورانس نایتینگل، بالاترین امتیاز بین المللی است که یک پرستار میتواند به دست بیاورد. روز جهانی پرستار هرساله در روز تولد فلورانس نایتینگل جشن گرفته میشود.

چگونه روز پرستار را جشن بگیریم؟

روز پرستار، فرصت مناسبی برای تجلیل از متخصصان مراقبت های بهداشتی در زندگی شما است. پرستاران همیشه در خط مقدم مراقبت از بیمار بوده اند و سزاوار تمجید بیش از حد هستند. روز پرستار فرصتی عالی برای قداردانی از پرستاران اطرافتان است. در اینجا به ۸ ایده برای نشان دادن قدردانی از پرستاران در هفته پرستار آورده شده است:

  1. از یک پرستار با یک وعده غذایی و ماساژ تشکر کنید. پرستاران ساعت های طولانی با وقفه کم کار میکنند و مستحق آرامش هستند. برای نشان دادن قدردانی خود، یک غذای غافلگیرکننده یا یک جلسه آبگرم برای پرستار زندگی خودتان بفرستید.
  2. اهدای خون: اگر واجد شرایط هستید، اهدای خون راهی آسان برای کمک به اطمینان از برخورداری سیستم مراقبت بهداشتی و نجات جان انسان ها است.
  3. برای پرستارانی که میشناسید، یک یادداشت تشکر بنویسید: یک یادداشت تشکر صمیمانه برای پرستار موردنظرتان بنویسید. به آنها اجازه دهید متوجه شوند که تلاش های آنها را میبینید و از آنها قدردانی میکنید.
روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟

اما بهتر است برای قدردانی از زحمات پرستاران، به آنها هدایایی اهدا کنیم تا در یاد و خاطرشان ماندگار شود. در ادامه به بهترین هدایایی که میتوانید به فرد پرستار موردنظرتان بدهید را خواهیم گفت.

شش هدیه قدردانی منحصر به فرد برای پرستاران

پرستاران از سخت کوش ترین و فداکارترین افراد جهان هستند. آنها یکی از سخت ترین مشاغل را دارند و نیازهای خودشان را به خاطر بیمارانشان قربانی میکنند. برخی از این ایده ها عبارتند از یک جفت دمپایی یا جوراب که به آنها کمک میکند، یک ساعت مچی یا جواهر که به آنها کمک میکند مرتب بمانند یا یک گواهی برای یک جلسه اسپا تا بتوانند از نوازش بدنشان لذت ببرند. هر هدیه ای که انتخاب میکنید، مطمئن شوید که از ته دل میاید و نشان میدهد که میدانید چقدر برای دیگران فداکاری میکنند. پرستاران به طرز خستگی ناپذیری روزانه کار میکنند و در این روز بیشتر از هر روز دیگری سزاوار قدردانی ما هستند. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به معرفی شش هدیه ای که میتوانید به پرستاران اطرافتان هدیه کنید را بررسی کنیم.

انتخاب را به عهده خود او بگذارید!

این که انتخاب هدیه را به عهده خود او بگذارید، بهترین راه برای نشان دادن قدردانی شما از پرستاران است. ما عاشق شخصی سازی هستیم چون به ما امکان میدهد نیازهای خاص فرد مقابلمان را مشخص کنیم. مانند تنقلات، استراحت بیشتر و بسیاری از موارد دیگر که میانگین عملکرد کاری آنها را بالاتر میبرد.

یک جلسه اسپا به او هدیه دهید

همه میدانند که پرستاران نیاز جدی به نوازش شدن دارند. کمی ماساژ پا، مراقبت از پوست در مرکز اسپا، آرامش بخش ترین هدیه برای قدردانی از پرستاران است. هر برنامه خودمراقبتی که برای او میچینید، برای حداکثر رضایت و آرامش او انتخاب شده است. هدیه مراقبت از پوست در اسپا، دارای صابون اسطوخودوس، اسکراب بدن اسطوخدوس، روغن بدن اسطوخدوس، غبار دوش، ماسک خاک رس، مومیایی لب طبیعی، ریلکسیشن با شمع ، صابون لوفا و کارت تبریک است.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
یک جلسه اسپا به او هدیه دهید.

ایرپاد

ایرپاد برای اضافه کردن کمی روحیه به پرستار موردعلاقه تان عالی است. این هدیه قدردانی به پرستار برای دوستداران موسیقی به او این امکان را میدهد را تا با گوش کردن به آهنگ ها روحیه خودش را عوض کند. بهترین بخش این این هدیه این است که کیس شارژ یک روز کامل گوش دادن و ۱۸ ساعت زمان مکالمه را فراهم میکند.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ایرپاد

ماگ حرارتی

یک قمقمه استیل ضد زنگ با عایق دوجداره و درب بدون عرق برای نگهداری نوشیدنی های گرم و سرد برای مدت زمان طولانی مناسب است. میتوانیم یک متن خنده دار بر روی این ماگ بنویسیم که به اندازه نوشیدنی گرم به آنها گرما ببخشد. علاوه بر این به دلیل اینکه عایق حرارتی هستند، پرستاران به راحتی میتوانند نوشیدنی های مورعلاقه شان را در تمام طول روز همراهشان داشته باشند.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ماگ حرارتی

اسکراب پرستاری

آیا میدانید یک پرستار برای حرفه خود، هرروز به چه چیزی نیاز دارد؟ درست است. اسکراب و یا لباس پرستاری. رنگ ها و طرح های زیادی وجود دارد که میتوانید به پرستاران اطرافتان هدیه بدهید. بهتر است یک لباس مناسب به آنها بدهید تا در تمام طول کار بتوانند راحت باشند.

ساعت مچی

پرستاران از جمله کسانی هستند که در هر دقیقه سرشان بسیار شلوغ است. دلایل متعددی وجود دارد که پرستاران در محل کار از ساعت مچی استفاده میکنند. ساعت مچی یکی از ابزارهای ویژه و ضروری برای افرادی است که باید فعالیت های مختلف مربوط به کار را پیگیری کنند. مطمئن ترین ساعت ها برای پرستاران، راحت ترین آنها هستند که بتوانند وظایف خودشان را به موقع مدیریت کنند. ساعت مچی هایی که معمولا پرستاران استفاده میکنند شامل ساعت مچی، ساعت فوب، ساعت جیبی، ساعت دیجیتال، ساعت هوشمند و ساعت مکانیکی است. ساعت مچی، یکی از بهترین هدیه هایی است که میتوانید به پرستاران بدهید. چراکه بدون حواس پرتی که در ساعت های هوشمند رخ میدهد، میتوانند زمان را حدس بزنند. اما در هنگام خرید ساعت مچی برای پرستاران، به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  1. ضد آب باشند! در طول کار روزانه ممکن است، آب و انواع مواد شوینده به ساعت پرستاران برخورد کند. پس مهم است که بتوان به راحتی ساعت را ضدعفونی کرد.
  2. صفحه ساعت خوانا باشد! داشتن ساعت مچی که با یک نگاه بتوانید زمان را تشخیص بدهید، مهم است. در نظر داشته باشید که ساعت مچی را انتخاب کنید که نشانگرهای صفحه اش بزرگ، عقربه ها و نشانگرهای درخشانی داشته باشد.
  3. ضربان سنج! به دنبال ساعتی باشید که بتواند به عنوان کرونومتر یا ضربان سنج عمل کند. همچنین برای پرستاران مفید است که بتوانند هشدارها و یادآوری ها را با ساعت تنظیم کنند.
  4. استایل! در حالی که عملکرد باید مهمترین دغدغه شما با ساعت پرستاری باشد، می‌توانید ساعت‌های باکیفیت زیادی پیدا کنید که می‌توانند در محل کار اسکراب‌های شما را به زیبایی برجسته کنند و در آخر هفته به همان اندازه عالی به نظر برسند.
  5. ساعت آنالوگ در مقابل دیجیتال: برخی از پرستاران ساعت مچی هایی با نمایشگر آنالوگ را برای فهمیدن زمان ترجیح میدهند، در مقابل برخی دیگر کرونومتر یا ساعت های دیجیتال را ترجیح میدهند.

اگر قصد دارید که به فرد پرستارعزیزتان ساعت مچی هدیه بدهید، در ادامه به چندتا از معروف ترین ساعت ها برای پرستاران در ایران و دنیا اشاره خواهیم کرد،

ساعت مچی زنانه برند کاسیو مدل GMA-S2100SK-7ADR

اگر به دنبال ساعتی سخت هستید که بتواند در برابر ضربات روزانه مقاومت کند، ساعت مچی زنانه برند کاسیو GMA-S2100SK-7ADR را درنظر داشته باشید. مقاومت در برابر آب ۲۰۰ متری و بند رزینی که دارد، میتوان آن را به راحتی قبل از شیفت شستشو داد و ضدعفونی کرد. علاوه بر این کل شماره گیر روشن میشود و دارای نمایشگر زمان آنالوگ و دیجیتال است که باعث میشود به طور باورنکردنی خوانا باشد و در روز یا شب به راحتی قابل خواندن باشد.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ساعت مچی کاسیو

ساعت مچی مردانه زنانه کاسیو مدل F-91W-3D

ساعت مچی مردانه زنانه کاسیو مدل F-91W-3D یک گزینه تمام دیجیتال از کاسیو است که دارای زنگ هشدار، کرونومتر، تایمر، صفحه نمایش روشن و تقویم است. این ساعت در یک بسته با قیمت مقرون به صرفه عرضه میشود. در واقع یکی از مقرون به صرفه ترین ساعت ها برای پرستاران این مدل ساعت کاسیو است که تعویض آن رابسیار راحت تر میکند. نوارهای سیلیکونی که در این ساعت به کار رفته است، ضریب خنکی این ساعت ها حداقل ۱۰ برابر افزایش میابد. هم بند و هم کیس رزینی این ساعت به راحتی تمیز میشود.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ساعت مچی کاسیو

سری BABY-G کاسیو

یکی دیگر از ساعت مچی دیجیتالی کاسیو که ما به شما پیشنهاد میکنیم، ساعت BABY-G کاسیو است. این ساعت دارای درجه بالاتری از عملکرد، زنگ های هشدار، تایمر، ردیاب منطقه زمانی و دوام بالا نسبت به F-91W-3D است. صفحه توسط محافظ های صفحه محافظت میشوند. از ویژگی های این ساعت میتوان به ۵ زنگ روزانه، تایمر شمارش معکوس، کرونومتر، روزشمار، تقویم خودکار، فرمت های ۲۹ منطقه زمانی، نور پس زمینه و مقاومت در برابر آب اشاره کرد.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ساعت مچی کاسیو

ساعت مچی مردانه زنانه کاسیو مدل MQ-24-7BLDF

با همه حواس پرتی هایی که در زندگی داریم که برخی از آنها ناشی از فناوری های هوشمند است، ساده کردن زندگیمان به هرطریقی که میشود، میتواند جذاب باشد. اینجاست که ساعت مچی مردانه زنانه کاسیو مدل MQ-24-7BLDF وارد میشود. زیبایی این ساعت در سادگی آن است. محفظه رزینی این ساعت محکم است و به راحتی میتوانید زمان را بخوانید. هر چیزی که برای خواندن زمان یا گرفتن نبض بخواهید را این ساعت دارد.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ساعت مچی کاسیو

کالشکن LRW کاسیو

اگر ساعتی سرگرم کننده و بازیگوش و در عین حال کاربردی میخواهید، کالکشن LRW ساعت کاسیو مناسب شماست. این ساعت صفحه ای روشن و رنگارنگ دارد و از بین آنها میتوانید انتخاب کنید. اگرچه مدل های ساعت مچی این کالکشن ویژگی های فانتزی ساعت های هوشمند و دیجیتال را ندارد، اما صفحه خوانا است و به راحتی میتوانید زمان را بخوانید. بهتر از همه این است که این ساعت دارای مقاومت ۲۰۰ متری در برابر آب است. به همین دلیل این ساعت برای شستشو و ضدعفونی کردن بسیار مناسب است.

روز پرستار۱۴۰۲/ روز پرستار چه روزی است؟
ساعت مچی کاسیو

سخن آخر

پرستاران عضو پر افتخار و محترم جامعه پزشکی هر کشور هستند. به همین دلیل مهم است که در روز جهانی پرستار، قدردان پرستارانی باشیم که هر روزه به خصوص در دوران کرونا، جانشان را در کف دستشان گذاشتند و شبانه روز به مردم خدمت کردند. اگر قصد دارید که در روز پرستار برای افراد پرستاری که در اطراف خودتان میشناسید ساعت مچی تهیه کنید، به شما پیشنهاد میکنیم که از فروشگاه آنلاین فروش ساعت تیک تاک گالری بازدید کنید. تمامی مدل های ساعتی که در بالا معرفی شد در فروشگاه تیک تاک گالری موجود است. در ضمن تمامی محصولات این فروششگاه اصل است و به شما این اطمینان را میدهد که تا سالیان طولانی میتوانید از خرید خودتان لذت ببرید.

منبع: https://chronometercheck.com

روز پرستار ۱۴۰۲ کی است؟

روز پرستار ۱۴۰۲ در ۲۲ اردیبهشت ماه است.

در روز پرستار چه هدیه ای میتوانم بدهم؟

انتخاب هدیه را به خود طرف مقابلتان بگذارید، یک جلسه او را به اسپا دعوت کنید، ماگ حرارتی، اسپا، اسکراب پرستاری و ساعت مچی را میتوانید به عنوان هدیه به پرستارها بدهید.

۴.۵ از ۵ - ( ۱۰ امتیاز )
نوشته ایجاد شد 31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا