پنج ویژگی برند اولیویا برتون که از دیگر برندهای ساعت جدا می شود

در این مقاله «پنج ویژگی برند اولیویا برتون، که از دیگر برندهای ساعت مچی جدا می‌شود» را بررسی می‌کنیم. هر برند داستانی دارد. ماجرایی پر فراز و نشیب که بخشی از تاریخ معاصر صنعت ساعت را ساخته و یا دست‌کم در پدید آمدنِ آن نقشی اثرگذار داشته است. از سوی دیگر این ویژگی‌ها هویت یک برند را سر و شکل می‌بخشند و از دیگر برندهای مشابه متمایزش می‌کنند. اولیویا برتون (Olivia Burton) نیز بر مدار همین تفاوت‌ها و تمایزها در دنیای ساعت جایگاهی ممتاز و یگانه دارد.

اما کدامیک از ویژگی‌ها اولیویا برتون بسیار با اهمیت است؟

یک اثر هنری در طراحی ساعت

کافیست چشم‌تان در فاصله‌ای صد فرسخی و از سر اتفاق به جمال یکی از تولیدات این کارخانه روشن شود تا به اصل و نسب آن پی ببرید. ساعت‌های اولیویا برتون همچون (دوفا) و بسیاری از برندهای دیگر طرحی مینی‌مالیستی دارند و از طبیعت الهام می‌گیرند. به کالکشن ۳D Daisy و یا مجموعه Embroidered Dial نگاهی بیندازید و از زیبایی ساعت‌های اولیویا برتون لذت ببرید. ساعت‌های اولیویا برتون در طرح و نقش یک اثر هنری‌ تمام‌عیارند.

 

برند اولیویا برتون، برندی برای خانم‌ها

 

فکرِ طراحی و ساخت کارگاه تولید ساعت مچی، درست ده سال پیش در ذهن یک رابطه طلوع کرد، «دوستیِ دو همکلاسیِ خانم، لیزا بِنِت و جیما فنیگز، در سال ۲۰۱۱ منجر به برپایی یکی از کارگاه‌های تولید ساعت شد» و هر چه گذشت بیش‌تر و بیش‌تر توسعه یافت تا امروز در کنار اسکادا یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های تولید ساعت‌های زنانه در بریتانیا و جهان لقب بگیرد.

بخوانید: اسکادا؛ در میان ستارگان

 در مسیر جریان روز

شما چند برند معتبر ساعت در دنیای ساعت می‌شناسید که هر دو ماه یک بار محصولاتش را به روز و به بازار عرضه ‌کند؟!
برند اولیویا برتون گام به گام با تغییرات روز در دنیای ساعت مچی، قدم بر می‌دارد و لحظه‌ای از نگاه هوادارانش غافل نمی‌شود! این برند انگلیسی هر دو ماه یک‌بار به روز می‌شود و شکل و رنگ تازه‌ای به خود می‌گیرد.

 

 

 بر مدار کیفیت و کارایی

 

زیبایی و طراحی این ساعت‌ها تنها دلیل محبوبیت اولویا برتون نیست. ایده خلاقانه این محصول و همچنین تولید انبوه آن تا به امروز هرگز مانع نشده تا سازندگانش چشم بر کیفیت کارهایشان ببندند.
محصولات این شرکت که در سال ۲۰۱۶ به خاطر کیفیت منحصر به فردش جایزه  Eve’s Watch را از آنِ خود کردند، عمدتا از موتورهای کوارتز بهره می‌برند و تا یک اتمسفر در برابر فشار آب مقاومت می‌کنند.

تماشا کنید: ویترینی از محصولات برند اولیویا برتون

مطمئن و معتبر

نام برند اولویا برتون علی‌‍رغم آوازه‌اش در طراحی ساعت، خود مُهر تایید معتبریبر کیفیت و کارایی محصولاتش است. با وجود این همواره کوشیده به واسطه نمایندگی‌های رسمی و ممتازش در سراسر جهان خریدارانش را به ضمانت‌های جهانی دلگرم کند.

در ایران خانه ساعت اولیویا برتون را به صورت رسمی نمایندگی و گارانتی جهانیِ دو ساله‌اش را پشتیبانی می‌کند.

امتیاز دهید
نوشته ایجاد شد 84

2 دیدگاه در “پنج ویژگی برند اولیویا برتون که از دیگر برندهای ساعت جدا می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا