زمان پخش زنده توپ طلا + هدیه ویژه ساعت طلا

به مناسبت برگزاری مراسم توپ طلای امسال، نشریه فرانس فوتبال به هر یک از برندگان جوایز معتبر دنیای فوتبال در سال ۲۰۲۱، یک ساعت مچی خاص و نفیس از برند مشهور پورنل (که تنها برای مراسم توپ طلا و برندگان آن طراحی و ساخته شده) را اهدا خواهد کرد.

جایزه ویژه (ساعت) مراسم توپ طلا و پخش زنده برنامه

مجله “فرانس فوتبال” امشب مراسم اهدای توپ طلای ۲۰۲۱ در سالن تئاتر دو شاتله پاریس برگزار می کند. این مجله فرانسوی با ایده ای جدید می خواهد برای برنده توپ طلای ۲۰۲۱ یک ساعت مچی ویژه اهدا کند. این ساعت هیجان انگیز ساخت شرکت ” purnellwatche” است. این ساعت طلا از طراحی بسیار ویژه ای (به شکل توپ طلا) برخوردار است و تنها نصیب بهترین بازیکن دنیا خواهد شد.

زمان پخش برنامه توپ طلا

مراسم توپ طلا از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ایران در پاریس آغاز می شود، تا بهترین بازیکن دنیا در این سال مشخص شود.

تماشای آنلاین برنامه

برای تماشای آنلاین برنامه توپ طلا می توانید به وبسایت های آنتن و ورزش۳ مراجعه کنید.

نامزد های اصلی برنامه

لیونل مسی (ابرستاره آرژانتینی) کریم بنزما (مهاجم فرانسوی) رابرت لواندوفسکی (ستاره بایرن مونیخ) ۳نامزد اصلی این جایزه می باشند. بنا بر اعلام رسانه های معتبر فوتبال جهان خبری از کریستیانو رونالدو در نامزدهای اصلی دریافت توپ طلای ۲۰۲۱ نیست. بسیاری از رسانه ها مدعی شده اند که لیونل مسی توپ طلا را برده است.

سخن مائوریتزیو مازوکی

مائوریتزیو مازوکی، مدیر عامل پورنل در این رابطه گفت: “توپ طلا برای فوتبال مانند جوایز اسکار یا نخل طلا برای سینما است، چیزی مثل دستاورد یا جایزه نهایی. فوتبال محبوب ترین ورزش در جهان است و توپ طلا معتبرترین وجه تمایز بین بازیکنان محسوب می شود. به این دلیل ما تصمیم گرفته ایم به طور رسمی با رویدادی که چنین جایگاه مهمی در جهان دارد همراه شده و چنین ساعتی را برای برندگان طراحی و اهدا کنیم.”

مشخصات ساعت طلا

این ساعت از طلای ۲۴ عیار رزگلد ساخته شده است. ۴۸ میلی متر قطر دارد و کار برند سوئیسی می باشد و مخصوص برنده توپ طلا طراحی شده است. البته این ساعت شروع مراسم اصلی است و از ساعت ۷ شب رده‌بندی برترین بازیکنان به تدریج مشخص خواهد و از ساعت ۹:۳۰ شب هم مراسم فرش سرخ با حضور مهمانان شروع می‌شود.

نوشته ایجاد شد 33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا