معرفی برند ساعت فردریک کنستانت

فردریک کنستانت (Frederique Constant) یک ساعت ساز نسبتا جدید و جوان است، اما در طول سه دهه گذشته، این برند سوئیسی به طور مداوم تقویت شده است و همیشه مدل های جذاب ساعت مچی ارائه می دهد. این برند ساعت های لوکس را با قیمت مناسب ارائه می دهد. فردریک کنستانت جزو برند های معتبر ساعت قرار دارد که مورد توجه دوستداران ساعت مچی قرار گرفته است.


برای مشاهده و خرید ساعت فردریک کنستانت کلیک کنید


تاریخچه مختصر برند فردریک کنستانت

فردریک کنستانت (Frederique Constant) در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد. التا باکس و پیتر استاس اولین مجموعه خود را در سال ۱۹۹۲ راه اندازی کردند که شامل شش مدل دارای موتور های سوئیسی بود و در ژنو مونتاژ شد. مأموریت آنها تولید ساعت های سوئیسی با قیمت های مناسب و قابل دسترس بود. طی سالیان بعد این برند مدل های دیگری را تولید کرد و به سرعت گسترش یافت. از سال ۲۰۰۲ برند آلپینا توسط شرکت ساعت سازی فردریک کنستانت خریداری شد. همچنین از سالهای اخیر فردریک کنستانت زیر مجموعه سیتیزن است.

ویژگی های ساعت های فردریک کنستانت

برند فردریک کنستانت ساعت مچی های لوکس و مقرون به صرفه ساخت سوئیس را ارائه می دهد. هدف این برند این نیست که ساعت های فردریک کنستانت را فقط به افراد خاص محدود کند بلکه قصد دارد برای علاقه مندان ساعت های کلاسیک که از کیفیت بالا و قیمت مناسب لذت می برند، ساعت های عالی ارائه کند. برای آشنایی با برند هایی که ساعت های ساخت سوئیس دارند کلیک کنید.

فردریک کنستانت در تمام مراحل تولید ساعت از طراحی اولیه تا مونتاژ شرکت دارد و  جزو برند های معتبر ساعت قرار دارد که مورد توجه دوستداران ساعت مچی قرار گرفته است. ساعتهای این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و این برند از تکنولوژی های جدید و نوآوری های بسیار در ساخت ساعت هایش استفاده می کند. از نظر طراحی، ساعت های فردریک کنستانت بیشتر کلاسیک و با جزئیات هستند. همچنین فردریک کنستانت دارای ساعت های هوشمند با ویژگی های جذاب است.

آیا ساعت های فردریک کنستانت از کیفیت خوبی برخوردار هستند؟

ساعتهای فردریک کنستانت ساخت سوئیس است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. هر ساعت فردریک کنستانت به صورت دستی مونتاژ می شود. هر ساعت طی یک زمان طولانی  توسط افراد و همچنین تجهیزات خاصی برای اطمینان از کیفیت مطلوب کنترل می شود. کیفیت اولویت اول ساعت های فردریک کنستانت است و همان طور که گفتیم این ساعت های با کیفیت با قیمت مناسبی ارائه می شوند تا افراد بیشتری بتوانند از استفاده از این ساعت ها لذت ببرند.

 


برای مشاهده و خرید ساعت فردریک کنستانت کلیک کنید


مقاله های مرتبط:

معرفی برند های ساعت سوئیسی

معرفی جهار برند ساعت مچی ژاپنی

برند های معروف ساعت مچی و کشور های سازنده آنها را بشناسید

امتیاز دهید
نوشته ایجاد شد 84

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا