یکی بخر دو تا ببر

ساعت کاسیو

کالکشن‌های ساعت کاسیو شامل: جی شاک (G-SHOCK)، ادیفایس (EDIFICE)، پروترک (PROTREK)، بیبی جی (BABY-G)، انتایسر (ENTICER)، سری وینتیج (VINTAGE) و سری یوث (YOUTH) هستند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد ساعت کاسیو روی بیشتر بخوانید کلیک کنید ...

کاسیو یک برند ژاپنی‌ست که ساعت مچی، ماشین حساب، دوربین عکاسی، ساز‌های موسیقی الکترونیکی و موبایل هوشمند تولید می‌کند. ساعت کاسیو روش متفاوتی را نسبت به دیگر برند‌های ساعت پیش گرفته است. این ساعت‌ها نسبت به کیفیت و توانایی‌های منحصر به فردی که دارند از قیمت مناسب‌تری برخوردار هستند. زمانی، هیچ کس باور نمی‌کرد این همه امکانات در یک ساعت مچی وجود داشته باشد. برای دیدن امکانات فوق العاده ساعت‌های کاسیو حتما بعد از کلیک روی ساعت مورد نظر! در پایین صفحه، قسمت ویژگی‌ها را مطالعه کنید.

ساعت جی شاک (G-SHOCK)

معروف‌ترین سری ساعت مچی کاسیو جی شاک (G-SHOCK) است. جی شاک (G-SHOCK) برای مقاومت در برابر شک الکتریکی و لرزش طراحی شده است. جی شاک ضد ضربه، ضد خش، ضد آب و به عنوان مقاوم‌ترین ساعت مچی در برابر هر فشاری در دنیا شناخته شده است.

ساعت مچی جی شاک | فروشگاه اینترنتی تیک تاک گالری

ساعت ادیفایس (EDIFICE)

ساعت مچی ادیفایس از برند‌های کاسیو ارزش سرعت و زمان را هم‌زمان به رسمیت می‌شناسد. ساعت مچی ادیفایس برای افرادی طراحی شده‌است که لحظات پر سرعت زندگی به دقت می‌بینند. ادیفایس ترکیبی از محصولات ورزشی و دقیق با یک طراحی متفاوت است.

ساعت مچی ادیفایس | فروشگاه اینترنتی تیک تاک گالری

ساعت پروترک (PROTREK)

ساعت مچی پروترک یک ساعت مچی کوهنوردی‌ست. این ساعت‌ها برای مدت‌ها در طبیعت بهترین راهنما هستند. امکانات فوق‌العاده‌ی پروترک به کوهنورد‌ها و طبیعت‌گرد‌ها کمک می‌کند تا مسیر خود را در دل طبیعت پیدا کنند. شارژ خودکار با نور خورشید، مسیر یابی، قطب نما و طول عمر بسیار زیاد این ساعت مچی نیاز اصلی کوهنوردان است.

ساعت مچی پروترک | فروشگاه اینترنتی تیک تاک گالری
بیشتر بخوانید ...

محصول با موفقیت به سبد خرید شما افزوده شد.

کاسیو