ساعت مچی مناسب کت و شلوار

بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

از مهم ترین و چشمگیرترین اکسسوری های مردانه می توان به ساعت مچی اشاره کرد. ساعت مچی زیبایی اصیلی به استایل و شخصیت شما می دهد. هرچقدر کت و شلوار شما گران قیمت، برند و زیبا باشد اما ساعت مچی به دست نداشته باشید یا ساعت مچی مناسبی برای خود نسبت به کت و شلوار، رنگ لباس، مکان و … تهیه نکرده باشید استایل شما ناقص است و از زیبایی برخوردار نیست. در این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین ساعت مناسب کت و شلوار را به شما معرفی کنیم. برای خرید ساعت مچی مردانه اصل از تیک تاک گالری کلیک کنید.

بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

بند ساعت مچی مناسب استایل های رسمی

به طور کلی باید بگوییم جنس و رنگ بند ساعت مچی ها نقش بسیاری در زیبایی استایل شما دارند. شناخت انواع بند ساعت مچی به شما کمک می کند تا نسبت به استایلتان، جنس و رنگ کت و شلوارتان، اکسسوری هایی که مورد استفاده قرار می دهید و … بهترین بند ساعت مچی را انتخاب کنید. ساعت مچی های بندچرمی، بند استیل و برخی بند سلیکونی ها مناسب ترین گزینه برای استایل های رسمی هستند. مهم ترین نکته بابت بند ساعت مچی دقت شما در انتخاب بند ساعت مچی نسبت به نوع استایل کتتان است.

ساعت مچی های بند استیل

ساعت مچی های بند استیل در بیشتر موارد اسپرت و رسمی هستند. آنها از محبوب ترین گزینه ها برای ست شدن با کت و شلوار هستند. ساعت مچی های بند استیل زیبایی خاصی به استایل کت و شلوار شما می دهند و یک استایل مینیمال و کلاسیک برای شما بوجود خواهند آورد. برای آشنایی کامل با ساعت مچی های بند استیل کلیک کنید.

ساعت مچی های بند چرمی

ساعت مچی های بند چرمی بسته به نوع رنگ و صفحه خود مناسب ست شدن با کت و شلوار هستند. در اصل ساعت مچی های بند چرمی جزو رسمی ترین ساعت مچی ها هستند. بنابراین بهترین گزینه برای ست شدن با انواع کت و شلوارهای رسمی هستند. از ویژگی های ساعت مچی های بند چرمی توانایی ست شدن آن ها با کمربند، کفش، کیف و … است. برای اشنایی کامل با ساعت مچی های بند چرمی کلیک کنید.

ساعت مچی های بند سیلیکونی

در بعضی موارد شما می توانید ساعت مچی های بند سیلیکونی را با کت های اسپرت، نیمه اسپرت و رسمی ست کنید. زیرا ساعت مچی های سیلیکونی بسته به برندشان نوع سبک و استایلشان متفاوت می شود. برخی اوقات ساعت مچی های بند سیلیکونی کاملا رسمی هستند که می شود گفت از جذابیت ساعت مچی های سیلیکونی این است که هم می توانند رسمی باشند و هم غیر رسمی! البته به یاد داشته باشید که معمولا اسپرت ترین ساعت مچی ها  بند سیلیکونی هستند که به راحتی می توانید ساعت مچی های بند سیلیکونی را با کت اسپرت خود ست کنید.


بیشتر بدانید: مناسب ترین ساعت ها برای کوهنوردی و طبیعت گردی


بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

بررسی مواردی برای خرید ساعت مچی مناسب کت و شلوار

برای خرید ساعت مچی مناسب کت و شلوار و استایل های رسمی باید مواردی را مورد بررسی قرار دهید. با مورد بررسی قرار دادن نکاتی که در این بخش با شما در میان می گذاریم می توانید نسبت به نوع رنگ، جنس و مدل کت و شلوارتان یک ساعت مچی مناسب تهیه کنید.

چه نوع ساعت مچی هایی مناسب کت و شلوار هستند؟

ساعت مچی هایی با طراحی کلاسیک و رسمی بهترین گزینه برای خرید ساعت مچی مناسب کت و شلوار هستند. این ویژگی ها را می توانید در ساعت مچی های آنالوگ بیابید. همان طور که میدانید ساعت مچی های آنالوگ رسمی تر هستند و جلوه کلاسیک تری نسبت به ساعت مچی های هوشمند و … دارند.

کت رسمی است یا اسپرت؟

دانستن تفاوت بین کت رسمی و کت اسپرت به شما کمک زیادی در انتخاب ساعت مچی مناسب می‌کند. کت های رسمی معمولا یقه های متفاوت تری دارند و جنسشان از نخ، جنس کبریتی و … است. کت های اسپرت دارای الگوهای متفاوت تری هستند و طرح پارچه هایشان چهارخانه، پنجره ای، شطرنجی، مورب و … است. بنابراین در درجه اول سبک و نوع کت و شلوارتان را مورد بررسی قرار دهید و پس از شناخت سبک آن نکته های زیر را در نظر بگیرید.

اگر انتخابتان کت رسمی است …

ساعت مچی های بند چرمی بهترین و هوشمندانه ترین گزینه برای ست شدن با کت های رسمی هستند. اما انداختن ساعت مچی های بند استیل هم می تواند گزینه مناسبی برای ست شدن با کت و شلوار رسمی باشد. هنگامی که ساعت مچی بند استیل به دست می کنید می توانید آن را با سگک کمربند، دستبند، انگشتر و قاب موبایل خود ست کنید.

اگر انتخابتان کت اسپرت است …

بهترین ساعت مچی برای ست شدن با کت اسپرت معمولا ساعت مچی های بند رابر و بند سیلیکونی هستند. توجه داشته باشید اگر کت اسپرت شما دارای پارچه طرح دار است ترجیحا رنگ بند آن تک رنگ باشد و صفحه ساعت مچی از جزئیات کمتری برخوردار باشد.

بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

ساعت مچی مناسب کت چرم

کت های چرم معمولا سبک بسیار رسمی و کلاسیکی دارند. برای انتخاب ساعت مچی مناسب با کت چرم می توانید از ساعت مچی بند چرمی به رنگ چرم کتتان استفاده کنید. اما انداختن ساعت مچی از جنس استیل با چرم هم نما و تضاد زیبایی بوجود می آورد و جسارت شما در استایلتان را نشان خواهد داد. نکته قابل توجهی که بابت ست کردن رنگ ساعت مچی تان وجود دارد، این است که شما حتما نباید بند ساعت مچی تان به رنگ کت چرمتان باشد. بلکه می توانید نسبت به رنگ کتتان تنالیته ای از رنگ آن را برای بند چرمی ساعت مچی خود در نظر بگیرید.

کت چرم اسپرت

البته اگر انتخاب شما کت چرم اسپرت است بهتر است ساعت مچی شما بند چرمی باشد و چرم آن ترجیحا ساده باشد. البته قابل ذکر است که بگوییم انداختن ساعت مچی بند استیل و بند سلیکونی هم می تواند ترکیب زیبایی را با کت چرم اسپرت شما بوجود آورد.

بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

نوع پارچه

شناسایی انواع پارچه ها به شما کمک بسیاری می کند. زیرا جنس پارچه های کت و شلوار در انتخاب نوع ساعت مچی نسبت به جنس بندشان کمک بسیاری به شما خواهد کرد. معمولا پارچه‌هـایی از جنس پشم و نخ، مخمل و کـتان بیشترین نوع پارچه هایی هستند که برای دوخت کت و شلوار ها استفاده می شوند.

استایل نیمه رسمی

به طور مثال هنگامی که شما کتتان را با شلوار لی میپوشید یک استایل نیمه رسمی را بوجود می آورید. ساعت مچی مناسب استایل نیمه رسمی هم می تواند رسمی باشد و هم می تواند غیر رسمی باشد. ساعت مچی هایی از جنس سیلیکون را می توانید با استایل رسمی خود ست کنید زیرا بهترین گزینه برای تیپ های نیمه رسمی هستند و یک استایل متفاوت را به شما هدیه می کنند.

معرفی بهترین برند های ساعت مچی مناسب کت و شلوار

وب سایت معتبر تیک تاک گالری نماینده رسمی ۱۱۰ برند محبوب ساعت مچی است. برند های بسیاری ساعت مچی مناسب کت و شلوار دارند. در این بخش ۵ برند برتر مناسب کت و شلوار از لحاظ قیمت مناسب و کیفیت بالا را معرفی خواهیم کرد. در مقاله برترین برند ساعت مچی های مردانه با برندهای مناسب دیگر هم آشنا خواهید شد.

معرفی برند ساعت مچی سیکو (Seiko)

ساعت سیکو ساخت کشور ژاپن است. برند ژاپنی سیکو همیشه یک قدم جلوتر از بقیه! سیکو با استفاده از فناوری های پیشرفته و مهارت متخصصان، به تولید ساعت می پردازد. نوآوری و دقت در ساخت، برخی از صفت هایی هستند که می توانند برای توصیف ساعت های سیکواستفاده شوند. ساعت مچی های سیکو شبیه به یک کار هنری است. این برند عمدتا در زمینه ساختن ساعت های با کیفیت و درجه یک متمرکز است. ساعت های سیکو علاوه بر برخوردار بودن از کیفیت بالا، دارای ظاهر زیبا هم هستند. به عنوان مثال ساعت های مجموعه پریسیج بیش از ۱۰۰ سال از سنت ساعت سازی سیکو را به ارث برده است. این ساعت ها با توجه به دقت در زیبایی و راحتی مچ دست و طراحی زیبا با توجه به مدت زمان طولانی استفاده به طور مداوم احساس زیبایی ژاپنی را ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با برند سیکو وارد معرفی برند ساعت سیکو (Seiko) شوید.


خرید ساعت مچی مردانه سیکو اصل


بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

معرفی برند ساعت مچی اورینت (Orient)

اورینت برند معتبری است که بهترین ساعت های موجود در بازار را ارائه می دهد. ساعت مچی های اورینت مقرون به صرفه هستند و جزو بهترین برند های ساعت مچی با قیمت مناسب محسوب می شوند. برند اورینت (Orient) جزو شناخته شده ترین برندهای ساعت مچی در دنیا می باشد. اورینت از سال ۱۹۵۰ سعی در ارائه ساعت های زیبا، با کیفیت و کاربردی دارد. بزرگترین نقطه قوت و عاملی که اورینت مشتریان را به خود جذب کرده است، بدون شک موتور اتوماتیک آنهاست. اگر به دنبال یک ساعت مچی اتوماتیک مردانه با کیفیت هستید، اورینت بهترین انتخاب است. برای آشنایی بیشتر با برند اورینت وارد معرفی برند ساعت اورینت (Orient) شوید.


خرید ساعت مچی مردانه اصل اورینت


بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

معرفی برند ساعت مچی سیتیزن (Citizen)

ساعت سیتیزن اصل به کیفیت، دوام بالا، سابقه درخشان و تکنولوژی های پیشرفته معروف است. موفقیت اصلی این برند ایجاد یک فناوری انقلابی یعنی اکو درایو (Eco-Drive) است. از طراحی اولین ساعت‌های خورشیدی تا خلق اولین ساعت‌های اسپرت برای غواصی و کوه نوردی و … . ساعت های سیتیزن علاوه بر برخوردار بودن از کیفیت بالا و جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا دارای ظاهر زیبا هم هستند. سیتیزن با شعار “اکنون بهتر شروع می شود” در جستجوی اهداف خود و دستیابی به آنهاست که قصد دارد زندگی را بهتر کند. برای آشنایی بیشتر با برند سیتیزن وارد معرفی برند ساعت سیتیزن (Citizen) شوید.


خرید ساعت مچی مردانه سیتیزن اصل


بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

معرفی برند کاسیو (Casio)

کمپانی کاسیو در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و در سال ۱۹۵۷ اولین ماشین حساب کوچک الکتریکی (مدل برقی) را به بازار عرضه کرد. ساعت مارک کاسیو نسبت به دیگر برندها، دارای طراحی‌های شیک، جوان پسند و جذابی هستند که قابلیت نمایش زمان، مناطق زمانی مختلف، دما، فشار، ارتفاع، موقعیت یابی و … دارند و همچنین با قیمت مناسب در انواع طرح‌ها تولید می­‌شوند. برند کاسیو بهترین و با دوام ترین ساعت مچی‌های ژاپن را تولید می‌کند و اولین تولید کننده ساعت‌های دیجیتال انبوه در جهان است. برای آشنایی بیشتر با برند کاسیو وارد معرفی برند ساعت کاسیو (Casio) شوید.


خرید ساعت مچی مردانه کاسیو اصل


معرفی برند ساعت مچی رومانسون (Romanson)

ساعت های رومانسون دارای موتور های قابل اعتماد ساخته شده در سوئیس هستند و سوئیسی بودن ساعت، خیال شما را از کیفیت و دوام بالای ساعت مچی راحت می کند. این برند ساعت هایی با کیفیت بالا و با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت تولید می کند. یکی از اصول رومانسون، طراحی متفاوت، عملکرد قوی، قیمت رقابتی و کیفیت بالای ساعت مچی های این برند است. قیمت ساعت های رومانسون با توجه به سوئیسی بودن موتور آن ها بسیار مقرون به صرفه است. برای آشنایی بیشتر با برند رومانسون وارد معرفی برند ساعت رومانسون (Romanson) شوید.


خرید ساعت مچی مردانه رومانسون اصل


بهترین ساعت مچی مناسب کت و شلوار

سخن آخر

خرید ساعت مچی مناسب با جنس، نوع، رنگ کت و شلوار شما نیاز به اطلاعات درستی دارد. در این مقاله سعی کردیم مواردی برای خرید ساعت مچی مناسب کت و شلوار با شما در میان بگذاریم. انتخاب هوشمندانه ساعت مچی مناسب کت و شلوار استایل شما را بسیار زیبا و شیک می کند. امیدواریم با بررسی مواردی که ذکر کردیم یک انتخاب درست داشته باشید. تیک تاک گالری نماینده رسمی ۱۱۰ برند ساعت مچی است و ساعت مچی های اصل به مشتریان خود عرضه می کند. برای خرید ساعت مچی مردانه اصل از وب سایت معتبر تیک تاک گالری کلیک کنید.

منبع

www.realmenrealstyle.com

مطالب مرتبط

گران ترین برند ساعت مچی های سوئیسی

بهترین برندهای ساعت مچی مردانه

 

نوشته ایجاد شد 33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا